Aktualności

« poprzednia 1 259 60 61 62 63 64 65 66 67 68 następna »

Nabór

Zarząd Klubu ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej w kategorii JUNIOR chłopców rocznika 1992 i starsi , zgłoszenia przyjmowane będą do końca maja, bliższe informacje pod nr tel.:507281280.

Sparing odwołany

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i zalanymi boiskami Lubońskiego KS mecze sparingowe zaplanowane na 25.03,2007 z tamtejszym klubem zostały odwołane.

Nowy Zarząd Klubu

Podczas Walnego Zebrania Klubu zrezygnowała z funkcji skarbnika Pani Ewa Dziamska. Walne Zebranie Klubu wybrało nowe władze klubu: prezesa - Adam Kocik wiceprezes - Maciej Streb skarbnik-sekretarz - Elżbieta Ślotała członkami zarządu zostali Beata Bręk, Renata Olejniczak, Lucyna Perz, Alina Nowaczyk. jak również Walne Zebranie wybrało nowa komisję rewizyjną, w skład której wchodzą: Andrzej Kaczmarek, Małgorzata Kalemba, Elwira Ślotała. Starym władzom klubu dziękujemy za dotychczasową pracę a nowym sternikom klubu życzymy powodzenia i wytrwałości.

Walne Zebranie Klubu

Na dzień 23 marca na godzinę 20 w sali wiejskiej Dakowy Suche zwołuje się poraz kolejny Walne Zebranie Klubu Sprawozdawczo - Wyborcze.

mecz kontrolny

W niedzielę 18 marca o 13,30 w Szewcach odbył się pierwszy mecz kontrolny. Z braku sparing-partnerów zagraliśmy drużyna młodzików na drużynę trampkarzy wynik spotkania 10:3 dla młodzików.

KONKURS

Ogłaszamy konkurs o nagrodę prezesa klubu na piosenkę o klubie bądź drużynie. Zgłoszenia tekstów prosimy przysyłać na adres mailowy biuro@uks-skra.pl, termin nadsyłania prac do końca kwietnia.

Kurs tańca

Z przyjemnością powiadamiamy że od 8 marca ruszył kurs tańca towarzyskiego. W każdy czwartek o godzinie 18tej na sali wiejskiej w Dakowach Suchych. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Trening 12 marzec 2007

Uwaga
W poniedziałek z przyczyn technicznych trening o godzinie 17,00 na boisku Dakowy Suche

Turniej halowy SKRA & di Roberto CUP

W niedzielę 11.03.2007 od godziny 10,00 Uczniowski klub Sportowy SKRA Dakowy Suche wraz z di Roberto organizują na hali sportowej w Buku przy ul. Szarych Szeregów Turniej Halowy w piłce nożnej dla rocznika 1996 i młodsi.

Zagrają:
<li class="li">UKS Skra Dakowy Suche</li> <li class="li">Promień Opalenica</li> <li class="li">Dyskobolia Grodisk Wlkp.</li> <li class="li">Patria Buk</li> <li class="li">Kopernik Poznań</li> <li class="li">Poznaniak Poznań</li> <li class="li">Przemysław Poznań</li> <li class="li">KS Opatówek</li> Serdecznie zapraszamy !

Strona internetowa SKRA Dakowy Suche rusza !

Z przyjemnością oddaje do użytku stronę Uczniowskiego Klubu Sportowego SKRA Dakowy Suche.
Nie jest to jeszcze ostateczna wersja strony tak więc w niedalekiej przyszłości zostaną dodane nowe rzeczy jak i poprawione niektóre z już istniejących.

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy kierować na adres andy.kolejorz@gmail.com

Zapraszam do korzystania z serwisu...!

« poprzednia 1 259 60 61 62 63 64 65 66 67 68 następna »