Aktualności

« poprzednia 1 259 60 61 62 63 64 65 66 67 68 następna »

Turniej Trzech klubów

2 maja odbył się turniej TRZECH klubów, wystąpiły kluby Dyskobolia Grodzisk wlkp., Promień Opalenica, UKS Skra Dakowy Suche. Kluby wystawiły po dwa zespoły i łączna ilość punktów decydowała o końcowej klasyfikacji. Ostatecznie zwyciężyła UKS Skra Dakowy Suche zdobywając 7 pkt, przed Promieniem Opalenica 6 pkt, Dyskobolią Grodzisk wlkp., 4 pkt.

Majówka SKRY

Zapraszamy wszystkich na majówkę ze SKRĄ 01 maja 2007 od godziny 12 rozpoczynamy turniejem drużyn 5cio osobowych, od 20-tej zabawa taneczna.

Wyjazd do Szamotuł

Wszystkich chętnych na wyjazd z nasza drużyną do Szamotuł na mecz młodzików z tamtejszą Spartą prosimy o zgłaszanie pod nr tel. 507 281 280 koszt ok 10 PLN, jednocześnie informujemy że po meczu zamierzamy przejść na kompleks pływalni koszt biletu ulgowego ok 5 PLN.

Mara gra o mistrzostwo WLKP

Przebywająca z Medykiem Konin na zgrupowaniu przed turniejem w Miejskiej Górce Marika rozegra turniej dnia 30.04.2007 na obiektach tamtejszej Sparty. Trzymajmy kciuki za MARĘ

Skra - UKS Skórzewo

29.04.2007 o godz. 14 w Szewcach zagraliśmy z UKS Skórzewo, już w pierwszych minutach mogliśmy prowadzić w meczu lecz piłka minimalnie minęła bramkę przeciwnika, po jeszcze kilku dogodnych sytuacjach przeciwnik nas skontrował i niestety on trafiał do naszej bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:5, bramkę dla Skry zdobył Krystian Deja z rzutu karnego. Jak zawsze nie zawiedli kibice, którzy dopingowali naszą drużynę.

Dyskobolia Grodzisk - Skra DS

29.04.2007 o godz. 11 zagraliśmy z Dyskobolią Grodzisk, mecz zakończył się 10:0 po fatalnych błędach sędziego tego spotkania, nie ukrywamy że byliśmy słabsi ale podarowane bramki drużynie przeciwnej ze spalonych to już przesada. Sędzia prowadził ten mecz jakby pierwszy raz był na boisku. Podczas walki z przeciwnikiem w 34 min gry Marcin Perz został sfaulowany tak że musieliśmy wzywać karetkę pogotowia, na szczęście po prześwietleniach i pobycie w szpitalu nic poważnego naszemu zawodnikowi się nie stało, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Sparing

W najbliższą środę 25.04 w ramach treningu gramy sparingi w Opalenicy z tamtejszym zaprzyjaźnionym Promieniem. Młodzicy grają o 16-tej a trampkarze zaraz po tym meczu tak ok 17-tej.

Marika wygrała

Marika grająca w drużynie kobiecej Medyka Konin wygrała swój pierwszy mecz. Życzymy więcej takich radosnych chwil.

Skra - Suchary Suchy Las

W niedzielne popołudnie 22.04 gościliśmy na boisku w Szewcach drużynę Sucharów Suchy Las, po prostych błędach w pierwszej połowie meczu przegrywaliśmy 0:3 chociaż mieliśmy kilka dogodnych sytuacji by zdobyć gola. Po zmianie stron niesieni dopingiem doprowadziliśmy do wyniku 3:4 i już było blisko wyrównanie lecz znowu popełniliśmy kilka prostych błędów w obronie i straciliśmy kilka bramek, zakończyło się 3:8. Bramki dla Skry zdobyli: Adraian Ślotała, Mikołaj Koźlarek i Karol Ślotała. Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na boisko i nas dopingowali.

Poznaniak-Skra

W sobotę 21,04,07 odmłodzona drużyna trampkarzy przegrała swój drugi mecz tym razem w Poznaniu z Poznaniakiem 12:0, drużyna poznańska nie dała nam szans się rozwinąć. Nowy skład drużyny trampkarzy dostał surową lekcję piłki nożnej chociaż nie bano się atakować wyselekcjonowanych zawodników z Poznania, chłopcy z drużyny poznańskiej przerastali naszych zawodników nawet o raz. Wzrostem dorównywał tylko Marcin Perz i Mateusz Oleszak.Marcin po raz kolejny udowodnił że jako bramkarz ma wielki talent, rozciągał się jak mógł by powstrzymać przeciwników. Mamy nadzieje że praca włożona w treningach i ogrywanie się przeciwko starszym i mocniejszym fizycznie zawodnikom zaprocentuje w następnych sezonach. W meczu zagrali: Marcin Perz, Cieślak Aleksander, Miczek Piotr, Piotrowski Piotr, Skorliński Dawid, Stefaniak Mateusz, Kolasiński Sławomir, Mikołajczak Marek, Połka Maciej, Kalemba Krzysztof, Oleszak Mateusz, Majcherek Jakub, Perz Damian.

Turniej 1go maja

Do czwartku czekamy za zgłoszeniami do turnieju 1-go maja w piłce nożnej w kategorii OPEN.

Nowa drużyna

Zarząd Skra Dakowy Suche ogłasza że przyjmuje zgłoszenia do drużyny seniorskiej. Zgłoszenia i bliższe informacje przyjmowane są pod nr telefonu 507281280.

Zmiana miejsca treningu

W piątek 13.04.2007 trening dla obydwu drużyn w Szewcach o 16,00.

Marika w SMSie

Zarząd oraz sztab szkoleniowy z przyjemnością podaje do wiadomości iż nasza zawodniczka Marika Nowaczyk z dniem dzisiejszym zmieniła szkołę na Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gimnazjum nr 6 w Koninie, co łączy się z występami w Kadrze województwa wielkopolskiego. Życzymy Marice sukcesów w rozgrywkach kobiecej piłki nożnej oraz szybkiego awansu do Kadry Polski i wielkiej przygody z piłką nożną. Sympatyków Skry uspokajamy, gdyż Marika nadal będzie broniła naszych barw w meczach ligowych.

Wielkanoc

Wielkanoc pachnie wiosna...
to pora tak radosna
pełna pisanek kolorowych
i prezentów zajączkowych.
Na stole bazie i cukrowy baranek
i mnóstwo wody w dyngusowy poranek.

Zdrowych, Spokojnych Świąt życzy
Zarząd Klubu

TURNIEJ

Zarząd UKS Skra Dakowy Suche ogłasza iż w dniu 01.05.2007 odbędzie się turniej piłki nożnej pięcio-osobowej w Dakowach Suchych, drużyn zorganizowanych (powyżej 16-ego roku życia) , zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 27 kwietnia 2007 pod nr telefonu 507 281 280.

Wyjazd na WARTĘ

W piątek o 12,45 wyjeżdżamy z Daków Suchych na mecz inauguracyjny rundy wiosennej, zagramy z Wartą Poznań.

XII PUCHAR TP

Z przyjemnością informujemy że zostaliśmy zgłoszeni do XII edycji Pucharu TP im. Marka Wielgusa. Puchar organizowany jest dla rocznika 1996. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.

Zmiana godzin treningów tramkarzy

Wraz ze zmianą czasu przechodzimy do zmiany godziny treningu trampkarzy na godz. 17,30.

UWAGA

Administrator ostrzega iż po raz ostatni przymyka oko na wulgarny język osób wpisujących się w księdze gości. Informuje jednocześnie, iż przy każdym dodaniu wpisu do księgo gości zapisywany jest numer IP wraz z wpisem tak więc umożliwia to w łatwy sposób namierzenie przez organy ścigania autora wpisu. Więcej o namierzaniu internautów przez organy ścigania można poczytać na tej stronie. Szanowni goście zwący się Hooligans, którzy z tą grupą macie mało do czynienia uważajcie co wypisujecie. Każde pomówienie na tej stronie zostanie przesłane do prokuratury i zostaną wszczęte postępowania ścigane z urzędu. Z poważaniem ADMINISTRATOR

« poprzednia 1 259 60 61 62 63 64 65 66 67 68 następna »