Aktualności

« poprzednia 1 258 59 60 61 62 63 64 65 66 67 następna »

TURNIEJ

Zarząd UKS Skra Dakowy Suche ogłasza iż w dniu 01.05.2007 odbędzie się turniej piłki nożnej pięcio-osobowej w Dakowach Suchych, drużyn zorganizowanych (powyżej 16-ego roku życia) , zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 27 kwietnia 2007 pod nr telefonu 507 281 280.

Wyjazd na WARTĘ

W piątek o 12,45 wyjeżdżamy z Daków Suchych na mecz inauguracyjny rundy wiosennej, zagramy z Wartą Poznań.

XII PUCHAR TP

Z przyjemnością informujemy że zostaliśmy zgłoszeni do XII edycji Pucharu TP im. Marka Wielgusa. Puchar organizowany jest dla rocznika 1996. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.

Zmiana godzin treningów tramkarzy

Wraz ze zmianą czasu przechodzimy do zmiany godziny treningu trampkarzy na godz. 17,30.

UWAGA

Administrator ostrzega iż po raz ostatni przymyka oko na wulgarny język osób wpisujących się w księdze gości. Informuje jednocześnie, iż przy każdym dodaniu wpisu do księgo gości zapisywany jest numer IP wraz z wpisem tak więc umożliwia to w łatwy sposób namierzenie przez organy ścigania autora wpisu. Więcej o namierzaniu internautów przez organy ścigania można poczytać na tej stronie. Szanowni goście zwący się Hooligans, którzy z tą grupą macie mało do czynienia uważajcie co wypisujecie. Każde pomówienie na tej stronie zostanie przesłane do prokuratury i zostaną wszczęte postępowania ścigane z urzędu. Z poważaniem ADMINISTRATOR

Nabór

Zarząd Klubu ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej w kategorii JUNIOR chłopców rocznika 1992 i starsi , zgłoszenia przyjmowane będą do końca maja, bliższe informacje pod nr tel.:507281280.

Sparing odwołany

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i zalanymi boiskami Lubońskiego KS mecze sparingowe zaplanowane na 25.03,2007 z tamtejszym klubem zostały odwołane.

Nowy Zarząd Klubu

Podczas Walnego Zebrania Klubu zrezygnowała z funkcji skarbnika Pani Ewa Dziamska. Walne Zebranie Klubu wybrało nowe władze klubu: prezesa - Adam Kocik wiceprezes - Maciej Streb skarbnik-sekretarz - Elżbieta Ślotała członkami zarządu zostali Beata Bręk, Renata Olejniczak, Lucyna Perz, Alina Nowaczyk. jak również Walne Zebranie wybrało nowa komisję rewizyjną, w skład której wchodzą: Andrzej Kaczmarek, Małgorzata Kalemba, Elwira Ślotała. Starym władzom klubu dziękujemy za dotychczasową pracę a nowym sternikom klubu życzymy powodzenia i wytrwałości.

Walne Zebranie Klubu

Na dzień 23 marca na godzinę 20 w sali wiejskiej Dakowy Suche zwołuje się poraz kolejny Walne Zebranie Klubu Sprawozdawczo - Wyborcze.

mecz kontrolny

W niedzielę 18 marca o 13,30 w Szewcach odbył się pierwszy mecz kontrolny. Z braku sparing-partnerów zagraliśmy drużyna młodzików na drużynę trampkarzy wynik spotkania 10:3 dla młodzików.

KONKURS

Ogłaszamy konkurs o nagrodę prezesa klubu na piosenkę o klubie bądź drużynie. Zgłoszenia tekstów prosimy przysyłać na adres mailowy biuro@uks-skra.pl, termin nadsyłania prac do końca kwietnia.

Kurs tańca

Z przyjemnością powiadamiamy że od 8 marca ruszył kurs tańca towarzyskiego. W każdy czwartek o godzinie 18tej na sali wiejskiej w Dakowach Suchych. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Trening 12 marzec 2007

Uwaga
W poniedziałek z przyczyn technicznych trening o godzinie 17,00 na boisku Dakowy Suche

Turniej halowy SKRA & di Roberto CUP

W niedzielę 11.03.2007 od godziny 10,00 Uczniowski klub Sportowy SKRA Dakowy Suche wraz z di Roberto organizują na hali sportowej w Buku przy ul. Szarych Szeregów Turniej Halowy w piłce nożnej dla rocznika 1996 i młodsi.

Zagrają:
<li class="li">UKS Skra Dakowy Suche</li> <li class="li">Promień Opalenica</li> <li class="li">Dyskobolia Grodisk Wlkp.</li> <li class="li">Patria Buk</li> <li class="li">Kopernik Poznań</li> <li class="li">Poznaniak Poznań</li> <li class="li">Przemysław Poznań</li> <li class="li">KS Opatówek</li> Serdecznie zapraszamy !

Strona internetowa SKRA Dakowy Suche rusza !

Z przyjemnością oddaje do użytku stronę Uczniowskiego Klubu Sportowego SKRA Dakowy Suche.
Nie jest to jeszcze ostateczna wersja strony tak więc w niedalekiej przyszłości zostaną dodane nowe rzeczy jak i poprawione niektóre z już istniejących.

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy kierować na adres andy.kolejorz@gmail.com

Zapraszam do korzystania z serwisu...!

« poprzednia 1 258 59 60 61 62 63 64 65 66 67 następna »