Aktualności

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »

Patria Buk vs UKS SKRA 1:2

Patria Buk vs UKS SKRA 1:2
W minioną niedzielę 15 maja,  odbył się kolejny mecz ligowy młodzików.  Tym razem byliśmy gośćmi na obiekcie sportowym w Buku i stawiliśmy czoła PATRI Buk. Pierwsza połowa toczyła się głównie pod bramką Patrii i po momo 100% akcji , które mogły zakończyć się bramkami , nie udało nam się strzelić gola . Przeciwnik wykorzystał nasz błąd i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Patrii . Druga część meczu potoczyła się bardziej korzystnie dla nas i po kilku minutach Oliwier G. umieścił piłkę w bramce przeciwnika . Remisowy wynik utrzymywał się do ostatnich minut meczu , gdy w ostatniej minucie po dośrodkowaniu piłki przez Oliwiera G., piłka rykoszetem wpadła do siatki . W ten oto sposób wygraliśmy pierwszy z serii meczy rewanżowych 2:1. NASI PODOPIECZNI  POMIMO OSŁABIONEGO SKŁADU  DOSTARCZYLI SWOIM RODZICOM , KIBICOM ORAZ TRENEROWI MNÓSTWO EMOCJI      GRATULUJEMY!!!!!!!!! {#laugh}{#tongue}{#laugh}

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

senior - klasa A

SKRA vs INTER Zdrój 0:4

 

II LIGA OZPN POZNAŃ tramk. C2 

GROM Plewiska vs UKS SKRA 5:3 

 

III LIGA OZPN POZNAŃ młodzik D2

PATRIA Buk vs UKS SKRA 1:2

 

III LIGA OZPN POZNAŃ orlik E2

CANRHINIOS Skórzewo vs UKS SKRA 1:5

 

womenki i żaki - pauza

UKS SKRA vs UKS Orzeł Granowo 5:1

UKS SKRA vs UKS Orzeł Granowo 5:1
7 maja odbył się w Otuszu mecz młodzików.  Tym razem podejmowalismy na swoim boisku UKS ORZEŁ GRANOWO. Gwizdek rozbrzmial o godz.11:00 i po kilku minutach cieszylismy się z pierwszego gola,  którego wykonawca był Hubert R.Do końca pierwszej połowy podejmowalismy kolejne próby umieszczenia piłki w bramce przeciwnika ale bez powodzenia. Karą za popełnione błędy była bramka rywali i pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 1:1.Po krótkiej przerwie wystąpiły w nas nowe nadzieje i w drugiej połowie meczu akcja toczyła się głównie pod bramką przeciwnika.  Bramkarz skutecznie utrudnial nam zdobycie kolejnych bramek ale nasze treningi nie poszły na marne i mecz ostatecznie zakończyl się wynikiem 5:1 dla nas. Strzelcami bramek byli Hubert R.-1,Olivier G.-2, Wojtek S.-2. Dziękujemy chłopakom za dostarczone emocje. Dziękujemy przybyłym rodzicom za wsparcie i doping.  Zapraszamy na kolejne mecze. :-)

Sokół Duszniki vs UKS SKRA 0:3

Sokół Duszniki vs UKS SKRA 0:3
Minęła kolejna sobota rozgrywek ligowych rocznika 2004 /05. Tym razem pojechaliśmy do Dusznik gdzie zmierzylismy się z kolejnym naszym przeciwnikiem Sokół Duszniki. Minęło zaledwie kilka minut od gwizdka sędziego,  a nasz zawodnik Olivier G. był tak rozpędzony,   że wszedł do bramki przeciwnika z piłką.  Po tej bramce akcja meczu rozgrywala się głównie na połowie przeciwnika i pomimo ogromnych starań, w drugiej połowie meczu Hubert R. i Olivier G. ponownie pokonali bramkarza Dusznik. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla naszych podopiecznych. GRATULUJEMY!!!!! TRZYMAMY KCIUKI  I OBY TAK DALEJ :-)

Przekaż 1% podatku na UKS SKRA WIELKOPOLSKA

Przekaż 1% podatku na UKS SKRA WIELKOPOLSKA

Już końcóka terminu rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. UKS SKRA WIELKOPOLSKA zachęca do przekazania środków na działalność tego klubu. Wspomóż SKRĘ - PRZEKAŻ 1% swojego PODATKU.

Rozliczając swój PIT należy w polach KRS wpisać nr: 0000270261 z dopiskiem CEL SZCZEGÓŁOWY UKS SKRA WIELKOPOLSKA 445 

MŁODZICY U SIEBIE NIE POKONANI

MŁODZICY U SIEBIE NIE POKONANI
Dnia 17 kwietnia odbył się mecz młodzików z drużyną z Rakoniewic.Po porażce z Obrą Zbąszyń w naszych zawodników wstąpił chyba nowy duch walki. Mecz rozpoczął się wyrównaną walką, dopiero po kilku minutach pierwszą bramkę strzelił Wojtek Stefański. Lecz długo nie mogliśmy się cieszyć, bo po kilku udanych akcjach pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:1 dla naszych  chłopaków. Druga polowa nie mogła z sobą tyle emocji gdyż ujrzeliśmy tylko dwie bramki dla każdej drużyny. Wiec mecz zakończył się wynikiem 9:1. Bramki strzelili: Wojtek Stefański, Oliwier Glinka, Wojtek Glinka.
 Zapraszamy rodziców do wspólnego kibicowania !!!

4 MECZE 4 PUNKTY

4 MECZE 4 PUNKTY

Ze zmiennym szczęściem zaczęli rundę rewanżową nasi zawodnicy drużyny seniorskiej. Wszystkie mecze rozgrywaliśmy jako gospodarz w Buku na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji (chociaż podczs kilku meczy usłyszeliśmy z trybun, że niektórym się wydaje jakby to był ich obiekt) Czasem brak szczęścia powodował iż schodziliśmy pokonani po niezłych zawodach, tudzież po bardzo kiepskich schodzimy zwycięscy. Oto nasze wyniki w dotychczasowych meczach:

SKRA vs Promień Opalenica 1:4

SKRA vs Pieczarka Wielichowo 3:0

SKRA vs Orzeł Granowo 0:3

SKRA vs Huragan Łomnica 2:2

Zawodnicy obecnie przygotowują się do kolejnych meczy na obiektach otuskiego boiska, jak to oni sami mówią iż na wyjazdach lepiej im się gra. Także czekamy za wieściami z Sielinka gdzie zagramy już niedzielne popołudnie z Ogrolem. Serdecznie zapraszamy na obiekt do Sielinka.

MŁODZICY NA SZÓSTKĘ

MŁODZICY NA SZÓSTKĘ
W minioną sobotę 2.04 odbył się pierwszy mecz ligowy młodzików. W słoneczną ale chłodną sobotę podejmowaliśmy na boisku w Otuszu drużynę Patrii Buk. Mecz zaczął się dość wyrównanym poziomem, ale po kilkunastu minutach nieudanych prób strzelenia bramki przez obie drużyny, wtorek z bramkami otworzył Wojtek Stefański. Gra toczyła się bardzo szybko gdyż po kilku minutach kolejną bramkę dla naszej drużyny strzelił Wojtek Glinka, a potem do naszego worka z bramkami dopisali się Hubert Rybicki i Oliwier Glinka, którzy strzelili po 2 bramki. Pomimo pięknej walki i dużych starań przeciwnikowi nie udało się trafić do naszej bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:0.
   GRATULUJEMY CHŁOPAKOM,  życzymy więcej takich meczy i ZAPRASZAMY RODZICÓW DO KIBICOWANIA

SENIORZY NA TARCZY

SENIORZY NA TARCZY

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej na obiektach bukowskiego OSiRu przy Sportowej 1 w Buku podejmowaliśmy zespół Promienia Opalenica. Mecz w pierwszej fazie wyrównany, gdzie mamy swoje szanse zdobyć prowadzenie, najlepszą sytuację do zdobycia gola miał Ząbas, a chwilę później minuty które wstrząsnęły meczem. Po niewykorzystanej naszej sytuacji, faulujemy przed polem karnym co goście zamieniają na gola, następnie tak jakby z naszych zawodników zeszło powietrze. Popełniamy błąd za błędem a przeciwnik nas punktuje do przerwy 0:3. Po przerwie z goła odmienna drużyna wychodzi na murawę, rządna sukcesu. Piłka jak zaczarowana nie wpada po strzałach Rudego, odbija się od słupka i poprzeczki. Dopiero po serii ataków Ślązak trafia do bramki gości w 77 minucie. Mamy jeszcze kilka dogodnych sytuacji lecz to goście ustalają wynik meczu w ostatniej sekundzie jego trwania wynikiem 1:4. Na kolejny mecz zapraszamy w niedzielę 3 kwietnia o godz. 16:00 a przeciwnikiem będzie Pieczarka Wielichowo.

Z GROMEM PODZIAŁ PUNKTÓW

Z GROMEM PODZIAŁ PUNKTÓW

W Wielki Czwartek zainaugurowała swoje wiosenne rozgrywki drużyna trampkarza młodszego. II Liga obsadzona vice-liderami grup z jesieni będzie dużym sprawdzianem dla naszych adeptów piłkarstwa. Mecz zaczął się od niezłego otwarcia bo już po kilku minutach gry prowadziliśmy za sprawą Bartka Berdychwskiego. Zdobycie gola uśpiło naszych piłkarzy, nasze proste błędy doprowadziły do stanu 1:2 do przerwy. Po przerwie obraz gry nie ulega zmianie, poziom jest bardzo wyrównany, lecz to my doprowadzamy do wyrównania. Remis daje nam gol Jakuba Kubiaka.  Na listę strzelców golem w okienko z rzutu wolnego wpisuje się Balcerek Damian. W końcówce meczu wkrada się rozluźnienie w nasze szeregi co wykorzystuje przeciwnik i doprowadza do remisu. Podopieczni trenera Pierzyńskiego zagrają w Szamotułach.

BADANIA LEKARSKIE

BADANIA LEKARSKIE

W piątek 11.03.2016 od godz. 17:00 w Otuszu odbędą się Badania Lekarskie.

Koszt 30zł.

Klasyfikacja końcowa turnieju Młodzików

Klasyfikacja końcowa turnieju Młodzików
Dnia 28.02.2016 odbyła się ostatnia kolejka Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez Patrię Buk. Po kilku tygodniach zmagań, rywalizacji i dobrej zabawy nasza drużyna Młodzików Młodszych zajęła I miejsce z liczbą 19 punktów, 44 bramkami trafnymi i tylko 9 bramkami straconymi.Strzelcami bramek dla naszej "złotej dziesiątki" byli: Oliwier G.-10, Wojtek S.-10, , Kamil P.-7, Hubert R.-6, Wojtek G.-5, Mateusz K.-3, Kamil K.-2, chociaż na zwycięstwo i walkę o puchar   złożyła się ciężka praca calej drużyny i trenera.Po zakończeniu podstawowych rozgrywek odbyły się krótkie mecze o puchar ligi. Nasze Młodziki pokonały Poznań Dębiec 4:0 i UKS Granowo 2:0, co spowodowało,że dostaliśmy się do finału, który zagraliśmy z Lasem Puszczykowo.Po emocjonujących 9 min pokonaliśmy przeciwnika 2:0, gdzie bramki strzelili Oliwier G i Wojtek G. Po ogólnej klasyfikacji zostaliśmy zwycięzcami pucharu ligi i wróciliśmy do domu ze złotem na szyi i dwoma pucharami. Udział w turnieju brali: Wojtek G, Oliwier G, Hubert H, Kamil K, Michał K, Mateusz K, Michal P, Kamil P, Hubert R, Wojtek S.
.                     GRATULUJEMY  !!!

SPOTKANIE Z RODZICAMI

SPOTKANIE Z RODZICAMI

W poniedziałek 29.02.2016 godz. 19:00 sala Otusz SPOTKANIE Z RODZICAMI.

Orlicy E2 (r.2006-07) i ich III Liga

Orlicy E2 (r.2006-07) i ich III Liga

Nasi orlicy zmierzą się w III Lidze okręgowej z następującymi przeciwnikami:

 • Canarhinios I Skórzewo
 • Lech Poznań
 • Orkan Konarzewo
 • NKS Niepruszewo
 • Orły Komorniki

Halowa Liga Piłki Nożnej Dzieci

Halowa Liga Piłki Nożnej Dzieci

Nasi podopieczni występują w Halowej Lidze organizowanej przez Patrię Buk na Hali OSiR w Buku. Poniżej zamieszczamy dotychczasowe wyniki.

Trampkarzy rocznik 2002-03:

WYNIKI I KOLEJKI

BUKOWSKA HALOWA LIGA DZIECI

– TRAMPKARZE MŁODSI 2.01.2016 SOBOTA GODZ. 12:30


 1. 12:30 UKS ORZEŁ GRANOWO - MKS PATRIA BUK I 0:4

 2. 12:50 UKS SKRA OTUSZ WLKP. -   MKS PATRIA BUK II 8:0

 3. 13:10 UKS ORZEŁ GRANOWO - UKS SKRA WLKP. OTUSZ 2:1

 4. 13:30 MKS PATRIA BUK I - MKS PATRIA BUK II 9:0

 5. 13:50 MKS PATRIA BUK I - UKS SKRA WLKP. OTUSZ 2:2

 6. 14:10 MKS PATRIA BUK II - UKS ORZEŁ GRANOWO 0:7


WYNIKI II KOLEJKI

BUKOWSKA HALOWA LIGA DZIECI

– TRAMPKARZE MŁODSI 31.01.2016 NIEDZIELA GODZ. 12:30


 1. 12:30 UKS ORZEŁ GRANOWO - MKS PATRIA BUK I 0:3

 2. 12:50 UKS SKRA OTUSZ WLKP. -   MKS PATRIA BUK II 3:0

 3. 13:10 UKS ORZEŁ GRANOWO - UKS SKRA WLKP. OTUSZ 0:7

 4. 13:30 MKS PATRIA BUK I - MKS PATRIA BUK II 9:0

 5. 13:50 MKS PATRIA BUK I - UKS SKRA WLKP. OTUSZ 4:6

 6. 14:10 MKS PATRIA BUK II - UKS ORZEŁ GRANOWO 4:4Miejsce

Drużyna

Punkty

Gole

1

MKS Patria Buk I

13

31:8

2

UKS Skra Wlkp. Otusz

13

27:8

3

UKS Orzeł Granowo

6

13:19

4

MKS Patria Buk II

1

4:40


</span>

młodzików rocznik 2004 : 

WYNIKI I KOLEJKI

BUKOWSKA HALOWA LIGA DZIECI

– MŁODZICY MŁODSI 02.01.2016 SOBOTA GODZ. 9:00

 1. 9:00 UKS ORZEŁ GRANOWO I - MKS PATRIA BUK I 5:4

 2. 9:20 UKS SKRA OTUSZ WLKP. -   UKS ORZEŁ GRANOWO II 11:1

 3. 9:40 AP DĘBIEC POZNAŃ I - MKS PATRIA BUK II 2:3

 4. 10:00 AP DĘBIEC POZNAŃ II - KP LAS PUSZCZYKOWO 5:3


 1. 10:20 UKS ORZEŁ GRANOWO I - UKS SKRA OTUSZ WLKP. 3:3

 2. 10:40 AP DĘBIEC POZNAŃ I - MKS PATRIA BUK I 1:18

 3. 11:00 AP DĘBIEC POZNAŃ II - UKS ORZEŁ GRANOWO II 6:0

 4. 11:20 KP LAS PUSZCZYKOWO - MKS PATRIA BUK II 9:0


WYNIKI II KOLEJKI

BUKOWSKA HALOWA LIGA DZIECI

– MŁODZICY MŁODSI 31.01.2016 NIEDZIELA GODZ. 9:00

 1. 9:00 UKS ORZEŁ GRANOWO I - UKS ORZEŁ GRANOWO II 7:3

 2. 9:20 MKS PATRIA BUK I -   MKS PATRIA BUK II 5:3

 3. 9:40 UKS SKRA OTUSZ WLKP. - KP LAS PUSZCZYKOWO 5:3

 4. 10:00 AP DĘBIEC POZNAŃ I - AP DĘBIEC POZNAŃ II 2:7


 1. 10:20 UKS ORZEŁ GRANOWO I - MKS PATRIA BUK II 10:0

 2. 10:40 UKS ORZEŁ GRANOWO II - KP LAS PUSZCZYKOWO 1:7

 3. 11:00 MKS PATRIA BUK I - AP DĘBIEC POZNAŃ II 2:2

 4. 11:20 UKS SKRA OTUSZ WLKP. - AP DĘBIEC POZNAŃ I 9:0Miejsce

Drużyna

Punkty

Gole

1

UKS Skra Wielkopolska Otusz

10

28:7

2

UKS Orzeł Granowo I

10

25:10

3

AP Dębiec Poznań II

10

20:7

4

MKS Patria Buk I

7

29:11

5

KP Las Puszczykowo

6

22:11

6

MKS Patria Buk II

3

6:26

7

 UKS Orzeł Granowo II

0

5:31

8

AP Dębiec Poznań I

0

5:37

</span>

 

 

Młodzicy D2 (rocz.2004) zagrają w III Lidze

Młodzicy D2 (rocz.2004) zagrają w III Lidze

Nasi młodzicy zagraja w III Lidze poznańskiej a przeciwnikami będą:

 • Patria Buk
 • Sokół Duszniki
 • Sokół Rakoniewice
 • Obra Zbąszyń

Pierwszy mecz planowany jest w Otuszu z Patrią Buk 03 kwietnia.

Życzymy powodzenia.

Trampkarze zagrają w II LIDZE okręgowej

Trampkarze zagrają w II LIDZE okręgowej

Nasi tramkarze z rocznika 2002-03 po zajęciu 2 miejsca w rozgrywkach jesiennych zagrają na wiosnę w II LIDZE okręgowej.

nasi przeciwnicy:

SALOS Poznań

PRZEMYSŁAW Poznań

SNP Szamotuły

LIDER Swarzędz

GROM Plewiska

ORLIK Mosina

AP REISSA II Poznań

rozpoczęcie rozgrywek 24 marca na własnym boisku z Gromem Plewiska. Życzymy powodzenia.)

Turniej Halowy Młodzików i Trampkarzy

Turniej Halowy Młodzików i Trampkarzy

Od najbliższej soboty tj. 2.01.2016 do 28.02.2016 grupy Młodzików i Trampkarzy rozpoczynają Halową Ligę Piłki Nożnej organizowaną przez MKS Patria Buk.

MŁODZIKI

RAMOWY HARMONOGRAM SPOTKAŃ LIGOWYCH:

1 02.01.2015 9:00 – 12:00 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

2 17.01.2015 9:00 – 12:00 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

3 31.01.2015 9:00 – 12:00 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

4 13.02.2015 9:00 – 12:00 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

5 28.02.2015 9:00 – 12:00 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

Zbiórka przed każdym turniejem 8:30

TRAMPKARZE

RAMOWY HARMONOGRAM SPOTKAŃ LIGOWYCH:

1 02.01.2015 12:30-14:30 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

2 17.01.2015 12:30-14:30 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

3 31.01.2015 12:30-14:30 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

4 13.02.2015 12:30-14:30 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

5 28.02.2015 12:30-14:30 Hala OSiR Buk/ ul. Szarych Szeregów 10

Zbiórka przed każdym turniejem 12:00

 

Dojazd zawodników we własnym zakresie.


Zakończenie Sezonu 2015/2016 runda jesienna

Zakończenie Sezonu 2015/2016 runda jesienna

W niedzielę 22 listopada na godz.16:00 w sali Wiejskiej w Otuszu odbędzie się zakończenie rundy jesiennej 2015/2016. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników :-)

 

Women-ki coraz lepiej

Women-ki coraz lepiej
Dnia 11 listopada odbył się mecz sparingowy z dziewczynami w Stęszewie.Mecz zakończył się wynikiem 2:2.Na koniec wręczono dziewczyną dyplomy za udział w turnieju piłki nożnej o puchar prezesów klubów sportowych.Gratulujemy  :)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »