Aktualności

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1566 67 następna »

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

SKRA vs Avia Kamionki 5:2

UKS Śrem vs UKS SKRA 3:4 (U15)

Canharinios Skórzewo vs UKS SKRA 7:1 (U13)

Korona Zakrzewo vs UKS SKRA 1:9 (U11)

Lech Poznań vs UKS SKRA 21:0 (U10)

Canharinios Skórzewo vs UKS SKRA 6:2 (U9)

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI

SZANOWNI RODZICE

W dniu 09.10.14 (czwartek) o godz. 19:00 w Sali Wiejskiej w Otuszu odbędzie się Zebranie z Rodzicami wszystkich grup młodzieżowych. Serdecznie zapraszamy

1920 II Mosina vs SKRA 3:5

1920 II Mosina vs SKRA 3:5
05.10.2014  1920 II MOSINA - SKRA OTUSZ  3-5 (3-1)
W dzisiejszym meczu druzyna SKRA OTUSZ grała w Mosinie mimo ze druzyna gospodarzy miała przygotowane boisko główne to postanowili przed meczem zmienic boisko na boczne które jet bardzo wąskim boiskiem bo róznica miedzy linią boczna szesnastki a lina boczną boiska to zaledwie 3 metry i napewno zdecydowanie łatwiej sie bronic niz atakowac. Drużyna gosci postanowiła grac tylko z kontry długimi piłkami co w pierwszej połowie udało sie im w 100 procentch przy bezradnej grze SKRY OTUSZ. Gospodarze po 30 minutach prowadzili 3-0 nawet nie ma sensu szukac winnych w drużynie otusza bo nie wiem czy znalazłbym jakikolwiek pozytywny aspekt tej druzyny błąd za błędem bezradnosc to są najlepsze słowa gry skry nawet Karolowi Ślotale nie udało sie strzelic bramki z karnego dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę strzelił Damian Ząbek z karnego. Do przerwy było 3-1.
W drugiej połowie drużyna Skry to jakby inna drużyna wrescie skoncentrowała sie na grze i efektem tego było szybko wyrównanie po 2 bramkach Jarosław Szukały potem swoje trafienie dołożył na 4-3 Damian Ząbek. A wynik spotkania ustalił na 5-3 Michał Tomczak.
Podsumowując drużyne Skry to w dwoch połowach dwie rózne druzyny tak samo dzisiaj jak i tydzien temu druzyna dała sobie strzelic 3 bramki ale najwazniejsze są 3 punkty i ze druzyna potrafi sie podniesc w trudniej sytuacji.
 
Bramkarz: Nowak Bartosz, (46' Paweł Skrzypek)
Obrońcy: , Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Tomczak Michał, Mielcarek Bartosz
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński, Ząbek Damian , Przemysław Wiśniewski - kpt.
Napastnicy: Hamrol Piotr,  Szukała Jarosław (60' Kańduła Bartosz)

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

UKS SKRA vs Nap Nowy Tomyśl 1:0 (U9)

UKS SKRA vs Orkan Konarzewo 7:0 (U11)

Luboński KS vs UKS SKRA 3:3 (U13)

Poznańska 13 vs SKRA 3:5 (b-klasa)

SKRA vs ORŁY Plewiska 6:1

SKRA vs ORŁY Plewiska 6:1
SKRA OTUSZ - ORŁY PLEWISKA 6-1 (3-0)
W wielkim skrócie mecz niewykorzystanych szans SKRY, ważne są 3pkt. 
bramki:
HAMROL PIOTR - 2 BRAMKI
PAWEŁ BILIŃSKI -1 BRAMKA
TOMCZAK MICHAŁ - 1 BRAMKA
KAROL ŚLOTAŁA - 1 BRAMKA
ARKADIUSZ JOPEK - 1 BRAMKA
 
Bramkarz: Paweł Skrzypek (60' Nowak Bartosz)
Obrońcy: , Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Balcerzak Michał, Mielcarek Bartosz
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński, Ząbek Damian (46' Piątek Szymon) , Przemysław Wiśniewski - kpt.
Napastnicy: Hamrol Piotr,  Tomczak Michał
 
 
Następny Mecz SKRA OTUSZ gra w niedziele 28 września o 12.00

BADANIA LEKARSKIE

BADANIA LEKARSKIE

UWAGA: Z KARZDEGO ROCZNIKA PROSIMY O JEDNEGO RODZICA Z AUTEM ORAZ ZAWODNICY O 10 ZŁ NA TRANSPORT

23 września godz. 16:05 - ZESPOŁY U12 (rocznik 2003) oraz U15 (rocznik 1999-2000)

25 września godz. 17:30 - ZESPOŁY U13 (rocznik 2001-02) oraz U10 (rocznik 2004)

 14 października godz. 18:00. - ZESPÓŁ U9(rocznik 2005-07)

Osoby, które muszą uzupełnić badania laboratoryjne (ob, morflogia z rozmazem, mocz ogólny):

- Borowczak Mikołaj

- Kuleczka Mateusz

- Pawłowski Dominik

- Juskowiak Miłosz

w/w osoby ok 5 godzin przed badaniem nic już nie jadły i nie piły z uwagi na konieczność pozostawienia moczu do badania.

Osoby, które będą 1 raz muszą mieć:

- Skierowanie do Poradni Medycyny Sportowej (w celu badania: kwalifikacja do uprawiania sportu) -dla poniżej wypisanych osób dotyczy również badanie laboratoryjne

- Szczepaniak Marcin

- Kalemba Piotr

- Mikołajczak Dawid

Jeśli jest jeszcze możliwość przekazania to proszę by Zawodnicy nie zgłaszali się z torbami/plecakami i nie zabierali w nich stroju na przebranie z uwagi na to, że w tygodniu nie mamy pomieszczenia do udostępnienia w tym celu. Proszę by natomiast w miarę możliwości ubrani byli w luźne stroje sportowe.

Wyniki naszych drużyn

Wyniki naszych drużyn

22.09.2014 UKS SKRA vs AF Komorniki 4:4

SKRA vs Orły Plewiska 6:1 

UKS SKRA vs Orkan Konarzewo 1:3 (U15)

UKS SKRA vs Korona Zakrzewo 1:9 (U13)

UKS SKRA vs Lech Poznań 0:12 (U9)

Wyniki naszych drużyn młodzieżowych

Wyniki naszych drużyn młodzieżowych

08.09.14 UKS SKRA vs Lech Poznań  1:17 U10

12.09.14 Spójnia Strykowo vs UKS SKRA  2:11 U10

13.09.14 Lipno Stęszew vs UKS SKRA  1:4 U15

             Olimp Poznań vs UKS SKRA   9:0 U13

             Dyskobolia Grodzisk vs UKS SKRA 2:1 U9

14.09.14 Dyskobolia Grodzisk vs UKS SKRA 3:1 U10

Okoń Sapowice vs SKRA 2:8

Okoń Sapowice vs SKRA 2:8
W dniu 13 września drużyna Skry Otusz pojechała do Sapowic. Mecz odbył sie o godzinie 17.00.
W drużynie Skry zabrakło kilku zawodnikiem Przemysław i Sławomir Wiśniewski, Michał Tomczak, Dawid Skorliński(kontuzja), Sławomir Sapor, Bartosz Nowak wynikiem czego było debiu dwóch zawodników Bartosz Grędas(20 lat) i Michał Balcerzak(24 lat) w przeszłości grali w Lipnie Stęszew
Wynik meczu
OKOŃ SAPOWICE - SKRA OTUSZ    2-8 (0-4)
 
SKŁAD:
 
Bramkarz: Paweł SkrzypekObrońcy: Kańduła Bartosz, Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Piątek Szymon (60' Balcerzak Michał)Pomoc: Ślotała Adrian (70' Nowaczyk Bartosz), Paweł Biliński, Bartosz Mielcarek, Ząbek DamianNapastnicy: Hamrol Piotr,  Szukała Jarosław (65' Bartosz Grędas)
 
BRAMKI:
 
Szukała Jarosław asysta Piotra Hamrola
Piotr Hamrol asysta Szukała Jarosław
Piotr Hamrol asysta Damian Ząbek
Mielcarek Bartosz asysta Biliński Paweł
 
Damian Ząbek asysta Mielcarek Bartosz
Ślotała Karol z karnego faulowany był Adrian Ślotała
Ślotała Karol asysta Ślotała Adrian
Ślotała Karol z karnego faulowany był Arkadiusz Jopek
 
 
ZAPRASZAM KIBICÓW NA NASTĘPNY MECZ W OTUSZU 20 WRZEŚNIA W SOBOTĘ O 16.30
</span>

SKRA vs ZŁOCI Złotkowo 2:1

SKRA vs ZŁOCI Złotkowo 2:1
W sobotnim meczu drużyna Skra Otusz grała ze Złotymi Złotkowo obie drużyny w pierwszych kolejkach zanotowały zwyciestwa więc mecz sie zapowiadał bardzo ciekawie drużyna skry prowadziła do przerwy 2:0  ale tuż po przerwie straciła bramkę obie druzyny miały okazje do strzelenia bramek W drużynie skry nie wykorzystał karnego na 3-1 Damian Ząbek, Dawid Skorliński doznał kontuzji stawu skokowego życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia
W tym meczu żaden z naszych zawodników nie otrzymał żółtej kartki 
Wynik 2-1 (2-0)  bramki Ślotała Karol asysta Ślotała Adrian, drugą bramkę strzelił Paweł Biliński asysta Ślotała Adrian
Bramkarz: Nowak Bartosz
Obrońcy: Mielcarek Bartosz, Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Skorliński Dawid (5' Piątek Szymon) 
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński (70' Bartek Kańduła), Przemysław Wiśniewski, Ząbek Damian
Napastnicy: Hamrol Piotr, Tomczak Michał (60' Szukała Jarosław)

LIGA - wyniki

LIGA - wyniki

UKS SKRA vs Canarinhos Skórzewo 4:8 U9 (r. 2005-07)

UKS SKRA vs Korona Zakrzewo 10:1 U11 (r. 2003)

UKS SKRA vs Canarihos Skórzewo 0:12 U13 (r.2001-02)

UKS SKRA vs UKS Śrem 6:2 U15 (r.1998-00)

SKRA vs Złoci Złotkowo 2:1 seniorzy

więcej o meczach już niebawem...

Puchar nie dla nas

Puchar nie dla nas
W środowym meczu drużyna Skra Otusz grała ze Spójnią Strykowo (klasa okręgowa)i o rozstrzygnięciu wyniku zadecydowały karne
Wynik 1-1 (0-1) k 6-7 - Tomczak
Bramkarz: Waker
Obrońcy: Mielcarek Bartosz, Ślotała Karol, Sapor Sławomir, Skorliński Dawid 
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński (70'Arkadiusz Jopek), Przemysław Wiśniewski, Ząbek Damian(60' Kańduła  Bartosz)
Napastnicy: Hamrol Piotr, Szukała Jarosław (46' Michał Tomczak))

POGROM w Luboniu

POGROM  w Luboniu
Mecz UKS Skra Otusz ropoczeła pierwszy mecz w lidze na wyjęździe w luboniu z POGROM Luboń na boisku Lubońskiego KS. Pogoda w tym dniu dopisała idealnie i wszystko było w nogach naszych zawodników.
Wynik: 15 - 1 (8-0)
Skład Skra Otusz:
Bramkarz: Paweł Skrzypek
Obrońcy: Mielcarek Bartosz, Ślotała Karol, Sapor Sławomir(60' Piątek Szymon), Skorliński Dawid 
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński, Przemysław Wiśniewski, Ząbek Damian(70' Nowaczyk Bartosz)
Napastnicy: Hamrol Piotr, Szukała Jarosław (52' Bartosz Kańduła)
W dzisiejszym meczu drużyna Skry rozpoczęła od bardzo szybkiego uderzenia bo strzeliła już pierwszą bramke w 20 sekundzie jest to rekord drużyny Skry w jaknajszybszym strzeleniu bramki a bramkę strzelił Piotr Hamrol po podaniu Damiana Ząbka.
W bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej okazał sie najbardziej doświadczony zawodnik Skry Jarosław Szukała który w 52 minuty strzelił 7 bramek
Drugą bramkę stzrelił w 12 min. Paweł Biliński asyste zaliczył Szukała Jarosław
Trzecią bramkę strzelił w 15 min Jarosław Szukała ayste zaliczył Bartosz Mielcarek
Czwartą bramkę strzelił w 16 min  Jarosław Szukała asyste zaliczył Piotr Hamrol
Piątą bramkę strzelił w 22 min Jarosław Szukała asyste zaliczył Ślotała Adrian
Szóstą bramkę stzrelił w 31 min Jarosław Szukała asyste zaliczył Piotr Hamrol
Siódmą bramkę strzelił w 34 min Piotr Hamrol asyste zaliczył Bartosz Mielcarek
Ósmą bramkę strził w 36 min Jarosław Szukała asyste zaliczył Przemysław Wiśniewski
tak sie zakończyła pierwsza połowa
w drugiej połowie dziewiątą bramkę strzelił w 48 min Jarosław Szukała asyste zaliczył Piotr Hamrol
Dziesiątą bramkę w 50 minucie stzrelił zelił w 48 min Jarosław Szukała asyste zaliczył Adrian Ślotała
W 52 pierwsza zmiana schodzi Szukała a wchodzi Bartek Kańduła
W 60 minucie zmiana schodzi Sławek Sapor wchodzi Szymon Piątek
W 70 minucie zmiana schodzi Damian Ząbek wchodzi Bartek Nowaczyk
W 73 minucie jedenastą bramkę strzelił z karnego Karol Ślotała
W 75 minucie Skra traci bramkę po licznych błedach i gospodarze strzelają honorową bramkę
W 77 minucie dwunastą bramkę strzela Adrian Ślotała bezpośrednio z rzutu rożnego
W 83 minucie trzynastą bramkę strzela Karol Ślotała przy asyscie Adriana Ślotały
W 88 minucie bramkę stzrela Paweł Biliński przy asyscie Piotra Hamrola
W 90 minucie wynik meczu ustala Paweł Biliński przy asyscie Adriana Ślotały
Wielkie Gratulacje dla naszej drużyna
Już w najbliższą środe drużyna Skry Otusz zmierzy sie w Pucharz Polski z drużyna z okręgówki Spójnią Strykowo o 17.00
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW

II runda PP

II runda PP
W dniu dzisiejszym poznaliśmy rywala w okręgowym Pucharze Polski. W drugiej rundzie los nas skrzyżował z wystepującą w klasie okręgowej Spójnią Strykowo. Mecz 3 września o 17:00.

PP: SKRA vs Okoń Sapowice 13:1

PP: SKRA vs Okoń Sapowice 13:1
W pierwszym oficialnym meczu SKRY w tym sezonie dołączyło kilku zawodników i trener z doświadczeniem A-klasy i okręgówki: trenerem grającym jest Arkadiusz Jopek a zawodnikami, którzy dołączyli do naszego zespołu są Piotr Hamrol, Michał Tomczak, Damian Ząbek, Paweł Biliński, Bartek Mielcarek i Paweł Skrzypek. Ważne dla rozwoju drużyny jest iż nie ubyli żadni wychowankowie klubu.
Puchar Polski Skra Otusz grała z Okoniem Sapowice
wynik 13-1 (6-1)
strzelcy bramek: Piotr Hamrol - 5, Jarosław Szukała - 3, Michał Tomczak - 2, Adrian Ślotała - 2, Karol Ślotała -1
skład:
bramkarz: Bartosz Nowak (46' Paweł Skrzypek)
obrońcy: - Karol Ślotała, Dawid Skorliński (65'Arkadiusz Jopek), Bartek Mielcarek, Szymon Piątek(46' Bartosz Kańduła)
pomocnicy: - Damian Ząbek(55' Jarosław Szukała),Paweł Biliński, Przemek Wiśniewski, Adrian Ślotała
napastnicy Piotr Hamrol, Michał Tomczak
 
Przebieg Meczu:
Skra rozpoczeła mecz od ataków i stwarzała sobie duzo sytuacji ale to goście pierwsi umieścili piłkę w bramce stało sie to w 20 minucie gospodarze dopiero doprowadzili do remisu w 30 minucie po ładnej akcji piłkę umiecił w bramce adi, kolejne 2 bramki strzelił Michał Tomczak międzyczasie na 3-1 nie wykorzystał karnego Damian Ząbek wynik w pierwszej minucie rostrzygnął Piotr Hamrol, który w przeciągu 4 minut skompletował Hat-tricka i do przerwy drużyna Otusza schodziła do szatni z wynikiem 6-1
w drugiej połowie drużyna Skry kontrolowała przebieg gry wbijając Okoniowi jeszcze 7 bramek, dwie bramki dołożył Piotr Hamrol na boisku w 55 minucie pojawił sie Jajo, który strzelił 3 bramki, jedną bramkę adi i jedną Ślązak. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Skrzypek

Orliki E1 i E2 poznali rywali

Orliki E1 i E2 poznali rywali

Drużyna trenera Koszuty rocz. 2004 poznała rywali w rozgrywkach WZPN, wystąpimy w grupie 6 a nasi przeciwnicy to:

Lech I Poznań

Las Puszczykowo

Spójnia Strykowo

AF Orły Komorniki

Orlik Mosina

za to ich młodsi koledzy z rocz. 2005-06 rozegrają również mecze w grupie 6 a przeciwnikami będą:

Lech I Poznań

Canarihnos I Skórzewo

1920 Mosina

Dyskobolia Grodzisk

NAP Nowy Tomyśl

PP: Okoń odpłynął :)

PP: Okoń odpłynął :)
W pierwszej rundzie PP zdeklasowaliśmy Okonia Sapowice wygrywając 13:1, więcej o meczu już w krótce.

Grupa Młodzików rocz. 2003 znana

Grupa Młodzików rocz. 2003 znana

Znamy już grupę młodzików młodszych, zagrają przeciwko nam kluby:

Lipno Stęszew

UKS Dyskobolia Grodzisk

Korona Zakrzewo

Nap Nowy Tomyśl

Grupa Trampkarzy 2001-02 znana

Grupa Trampkarzy 2001-02 znana

W sezonie 2014/15 trampkarze mł roczn. 2001-02 rozegrają w grupie 6 z zespołami:

KS Canarinhos Skórzewo

Lipno Stęszew

Wielkopolska Komorniki

Korona I Zakrzewo

Luboński 1943 Luboń

Pierwszy mecz u siebie z Skórzewem

SKRA vs Zieloni Lubosz 4:6

SKRA vs Zieloni Lubosz 4:6
W ostatnim meczu kontrolnym ulegli nasi seniorzy beniaminkowi klasy okręgowej 4:6. Mecz mógł się podobać zebranej publiczności gdyż był w bardzo szybkim tempie prowadzony. Szok był tym większy gdyż w 15 minucie prowadziliśmy już 3:0. W najlblższą sobotę rozpoczynamy sezon 2014/15 meczem pucharowym z Okoniem Sapowice. (w ubiegłym roku padł wynik 6:2 dla nas). Mecz rozpocznie się o 17:00.

« poprzednia 1 25 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1566 67 następna »