UKS SKRA vs Las II Puszczykowo 14:7

UKS SKRA vs Las II Puszczykowo 14:7

W niedzielne popołudnie zespół prowadzony przez trenera Kocika wygrał z rówieśnikami Lasu Puszczykowo 14:7 w III Lidzie okręgowej orlika E1. Drużyna zaczęła od szybkiego uderzenia bo już w pierwszej minucie meczu wychodzimy na prowadzenie. Do przerwy nasza przewaga jest znaczna, lecz zapominamy o zabezpieczaniu dostępu do własnej bramki. Wynikiem czego jest gol kontaktowy drużyny przyjezdnej. Do szatni schodzimy z rezultatem 8:1. Po przerwie zdobywamy szybko jeszcze dwie bramki po czym stanęliśmy a przeciwnik nas punktował dochodząc nawet z wynikiem do trzech bramek różnicy. Chłopcy jednak szybko się pozbierali i udowodnili że nie przez przypadek liderują w tej grupie drużyn. Podsumowując na połowie rozgrywek mamy w Otuszu LIDERA.