SKRA vs ZŁOCI Złotkowo 2:1

SKRA vs ZŁOCI Złotkowo 2:1
W sobotnim meczu drużyna Skra Otusz grała ze Złotymi Złotkowo obie drużyny w pierwszych kolejkach zanotowały zwyciestwa więc mecz sie zapowiadał bardzo ciekawie drużyna skry prowadziła do przerwy 2:0  ale tuż po przerwie straciła bramkę obie druzyny miały okazje do strzelenia bramek W drużynie skry nie wykorzystał karnego na 3-1 Damian Ząbek, Dawid Skorliński doznał kontuzji stawu skokowego życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia
W tym meczu żaden z naszych zawodników nie otrzymał żółtej kartki 
Wynik 2-1 (2-0)  bramki Ślotała Karol asysta Ślotała Adrian, drugą bramkę strzelił Paweł Biliński asysta Ślotała Adrian
Bramkarz: Nowak Bartosz
Obrońcy: Mielcarek Bartosz, Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Skorliński Dawid (5' Piątek Szymon) 
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński (70' Bartek Kańduła), Przemysław Wiśniewski, Ząbek Damian
Napastnicy: Hamrol Piotr, Tomczak Michał (60' Szukała Jarosław)