PP: SKRA vs Okoń Sapowice 13:1

PP: SKRA vs Okoń Sapowice 13:1
W pierwszym oficialnym meczu SKRY w tym sezonie dołączyło kilku zawodników i trener z doświadczeniem A-klasy i okręgówki: trenerem grającym jest Arkadiusz Jopek a zawodnikami, którzy dołączyli do naszego zespołu są Piotr Hamrol, Michał Tomczak, Damian Ząbek, Paweł Biliński, Bartek Mielcarek i Paweł Skrzypek. Ważne dla rozwoju drużyny jest iż nie ubyli żadni wychowankowie klubu.
Puchar Polski Skra Otusz grała z Okoniem Sapowice
wynik 13-1 (6-1)
strzelcy bramek: Piotr Hamrol - 5, Jarosław Szukała - 3, Michał Tomczak - 2, Adrian Ślotała - 2, Karol Ślotała -1
skład:
bramkarz: Bartosz Nowak (46' Paweł Skrzypek)
obrońcy: - Karol Ślotała, Dawid Skorliński (65'Arkadiusz Jopek), Bartek Mielcarek, Szymon Piątek(46' Bartosz Kańduła)
pomocnicy: - Damian Ząbek(55' Jarosław Szukała),Paweł Biliński, Przemek Wiśniewski, Adrian Ślotała
napastnicy Piotr Hamrol, Michał Tomczak
 
Przebieg Meczu:
Skra rozpoczeła mecz od ataków i stwarzała sobie duzo sytuacji ale to goście pierwsi umieścili piłkę w bramce stało sie to w 20 minucie gospodarze dopiero doprowadzili do remisu w 30 minucie po ładnej akcji piłkę umiecił w bramce adi, kolejne 2 bramki strzelił Michał Tomczak międzyczasie na 3-1 nie wykorzystał karnego Damian Ząbek wynik w pierwszej minucie rostrzygnął Piotr Hamrol, który w przeciągu 4 minut skompletował Hat-tricka i do przerwy drużyna Otusza schodziła do szatni z wynikiem 6-1
w drugiej połowie drużyna Skry kontrolowała przebieg gry wbijając Okoniowi jeszcze 7 bramek, dwie bramki dołożył Piotr Hamrol na boisku w 55 minucie pojawił sie Jajo, który strzelił 3 bramki, jedną bramkę adi i jedną Ślązak. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Skrzypek