Półmetek rundy za nami:)

Półmetek rundy za nami:)

Niedawno zawitała do nas wiosna a już jesteśmy na półmetku rozgrywek piłkarskich. Nasza drużyna złożona z zawodników 2008 i młodszych poza potknięciem na inaugurację sezonu z ekipą GKS Dopiewo 6:8 na własnym obiekcie spisuje się wyśmienicie. Przełamanie przyszło już po świętach Wielkanocnych gdzie gościmy w Wysogotowie pod balonem i wygrywamy z Victorią 6:3, kolejny pojedynek już na własnym obiekcie gdzie w poprzedniej rundzie nikt nas nie pokonał wygrywamy bardzo wysoko z drużyną Arki Kiekrz 19:6. Drużyna wraca na swoje tory gdzie gra cieszy oko i cieszy samych zawodników. Podbudowani wysokim wynikiem z Kiekrzem jedziemy na podbój Zakrzewa (miejsce meczu Skórzewo), gdzie na samym początku zaskoczenie 1:0 dla gospodarzy. Drużyna nasza potrzebowała raptem kilkunastu sekund na wyrównanie i nieco powyżej minuty czasu na prowadzenie w tym meczu, którego już nie oddała do końca. Zdobywamy cenne trzy punkty na wyjeździe wygrywając z Koroną Zakrzewo 12:3. Półmetek kończymy na 2 miejscu z dorobkiem 9 punktów i bilansem bramkowym 43:20. Już w najbliższą niedzielę w samo południe mecz na szczycie naszej grupy zapraszamy rodziców do wsparcia naszej drużyny.