1920 II Mosina vs SKRA 3:5

1920 II Mosina vs SKRA 3:5
05.10.2014  1920 II MOSINA - SKRA OTUSZ  3-5 (3-1)
W dzisiejszym meczu druzyna SKRA OTUSZ grała w Mosinie mimo ze druzyna gospodarzy miała przygotowane boisko główne to postanowili przed meczem zmienic boisko na boczne które jet bardzo wąskim boiskiem bo róznica miedzy linią boczna szesnastki a lina boczną boiska to zaledwie 3 metry i napewno zdecydowanie łatwiej sie bronic niz atakowac. Drużyna gosci postanowiła grac tylko z kontry długimi piłkami co w pierwszej połowie udało sie im w 100 procentch przy bezradnej grze SKRY OTUSZ. Gospodarze po 30 minutach prowadzili 3-0 nawet nie ma sensu szukac winnych w drużynie otusza bo nie wiem czy znalazłbym jakikolwiek pozytywny aspekt tej druzyny błąd za błędem bezradnosc to są najlepsze słowa gry skry nawet Karolowi Ślotale nie udało sie strzelic bramki z karnego dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę strzelił Damian Ząbek z karnego. Do przerwy było 3-1.
W drugiej połowie drużyna Skry to jakby inna drużyna wrescie skoncentrowała sie na grze i efektem tego było szybko wyrównanie po 2 bramkach Jarosław Szukały potem swoje trafienie dołożył na 4-3 Damian Ząbek. A wynik spotkania ustalił na 5-3 Michał Tomczak.
Podsumowując drużyne Skry to w dwoch połowach dwie rózne druzyny tak samo dzisiaj jak i tydzien temu druzyna dała sobie strzelic 3 bramki ale najwazniejsze są 3 punkty i ze druzyna potrafi sie podniesc w trudniej sytuacji.
 
Bramkarz: Nowak Bartosz, (46' Paweł Skrzypek)
Obrońcy: , Ślotała Karol, Jopek Arkadiusz, Tomczak Michał, Mielcarek Bartosz
Pomoc: Ślotała Adrian, Paweł Biliński, Ząbek Damian , Przemysław Wiśniewski - kpt.
Napastnicy: Hamrol Piotr,  Szukała Jarosław (60' Kańduła Bartosz)